Co můžeme nabídnout

• Mateřská škola v rámci základního výchovně vzdělávacího programu nabízí dětem různorodé aktivity:
    • návštěvy divadelních představení
    • tvořivé dílny pro rodiče a děti
    • cvičení v tělocvičně ZŠ
    • výlety do přírody
    • karneval, besídky
    • exkurze, přednášky
    • nocování ve školce
    • logopedická cvičení

Školka je po rekonstrukci s moderním vybavením a množstvím pomůcek pro všestrannou realizaci dětí. Součástí školky je velká školní zahrada. MŠ má vlastní školní kuchyni, která byla vybavena nejmodernějším zařízením v souladu s požadavky EU.

Mateřská škola se snaží maximálně spolupracovat s rodiči, aby pobyt jejich dětí v MŠ byl co nejpříjemnější, přínosný a pozitivně vnímán ze strany rodiče i dítěte.

Úspěšný projekt

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo úspěšné projekty doručené v rozvojovém programu Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2015. Těší nás, že k podpoře byl schválen i náš projekt. Za dotaci jsme pořídili pět tabletů s logopedickým softwarem, software na notebook, logopedické zrcadlo a další logopedické pomůcky, hry a literaturu.